Ons team

Onze deskundige, gespecialiseerde en enthousiaste professionals staan altijd en graag voor u klaar om u te adviseren in al uw financiële en verzekeringszaken!

We zijn voor u bereikbaar via: 0181-325545
info@vwadvies.nl


Henry
Henry van Willigen
Adviseur Hypotheken & Verzekeringen
henry@vwadvies.nl

Henry is uw adviseur voor hypotheken, bancaire zaken en verzekeringen.
Bianca
Bianca Gerritsen
Adviseur Hypotheken & Verzekeringen
bianca@vwadvies.nl

Bianca is uw adviseur voor hypotheken, bancaire zaken, verzekeringen en begeleider bij echtscheidingen.
Anke
Anke Adriaanse
Adviseur Hypotheken & Verzekeringen
anke@vwadvies.nl

Anke is uw adviseur voor hypotheken, bancaire zaken, verzekeringen en begeleider bij echtscheidingen.
Linda
Linda Vrijland - Elferink
Adviseur Particulier & Zakelijk
linda@vwadvies.nl


Linda is uw adviseur voor zowel particuliere als zakelijke verzekeringen.
Ivette
Ivette van der Hilst
Adviseur Particulier & Zakelijk
ivette@vwadvies.nl

Ivette is uw adviseur voor zowel particuliere als zakelijke verzekeringen.
Jan
Jan Akkermans
Adviseur Particulier & Zakelijk
Jan@vwadvies.nl

Jan is uw adviseur voor zowel particuliere als zakelijke verzekeringen.
Fabien
Fabien van Willigen
Adviseur Particulier
fabien@vwadvies.nl

Fabien is uw adviseur voor particuliere verzekeringen.
Ashley Volk
Adviseur Particulier
ashley@vwadvies.nl

Ashley is uw adviseur voor particuliere verzekeringen.
Vera
Vera van Peet
Administratie
vera@vwadvies.nl

Vera is uw adviseur voor particuliere verzekeringen en uw contactpersoon voor administratieve zaken.
Tjitske
Tjitske Vermaes
Adviseur particulier
tjitske@vwadvies.nl

Tjitske is uw adviseur voor particuliere verzekeringen en uw contactpersoon voor administratieve zaken.
Anouk
Anouk Rodenburg
Administratie
administratie@vwadvies.nl

Anouk is uw contactpersoon voor administratieve zaken omtrent uw verzekeringen.
Plekje vrij!
Plekje vrij
Adviseur
solliciteer hier

Ben jij de expert in het geven van passend advies aan particuliere en/of zakelijke relaties én op zoek naar een uitdaging? Bel of mail dan vrijblijvend met ons voor een bakje koffie!
Wat gaat de hypotheekrente doen? Stijgen of dalen?
meer informatie
Maak een complete hypotheekbegroting
meer informatie
Hypotheekrente al vanaf: (Bekijk hier alle rentes)
meer informatie