Ons team

Onze deskundige, gespecialiseerde en enthousiaste professionals staan altijd en graag voor u klaar om u te adviseren in al uw financiële en verzekeringszaken!

We zijn voor u bereikbaar via: 0181 - 325 545
info@vwadvies.nl


Henry
Henry van Willigen
Eigenaar
info@vwadvies.nl

Uw adviseur voor alle particuliere, zakelijke verzekeringen, bancaire zaken, hypotheken, aankoop- en verkoopmakelaar
Linda
Linda Vrijland - Elferink
Hoofd binnendienst
linda@vwadvies.nl

Verzekeringsadviseur, uw contactpersoon bij vragen over particuliere en of zakelijke verzekeringen, schadebehandeling en daarnaast uw aankoop - verkoopmakelaar
Biance
Bianca Gerritsen
Adviseur
bianca@vwadvies.nl

Uw allround verzekerings & hypotheekadviseur Begeleider echtscheidingen
Dave
Dave Edwards
Spin in het web
dave@vwadvies.nl

Werkt al meer dan 17 jaar met volle tevredenheid bij Van Willigen !
Hij is onze spin in het web als als het gaat om administratieve vraagstukken en zorgt ervoor dat dit allemaal gladjes verloopt.

Anke
Anke Adriaanse
Adviseur
anke@vwadvies.nl

Anke is expert in het geven van passend advies bij aankoop van uw woning, ontslag hoofdelijke aansprakelijkheid bij echtscheiding, maar ook bij complexe vragen over inkomens- en vermogensverzekeringen.
Ivette
Ivette Caspers
Schade expert
ivette@vwadvies.nl

Door haar deskundigheid en ruime ervaring kan zij u erg goed adviseren bij het aanpassen of aanvragen van uw schadeverzekeringen. Ivette is aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag.
Willemijn
Willemijn Patoir - Van Grinsven
Schade expert
willemijn@vwadvies.nl

Zij staat u graag te woord bij een onverhoopte schade, maar kan u ook prima adviseren bij het wijzigen of aanvragen van een partiucliere of zakelijke schadeverzekeringen
Meer Keuzes
Onze reviews
Wat is het voordeel van hypotheek oversluiten?
meer informatie
Hypotheekrente nu al vanaf: (En bekijk de actuele rentes)
meer informatie
Wat gaat de hypotheekrente doen?
meer informatie