Ons team

Onze deskundige, gespecialiseerde en enthousiaste professionals staan altijd en graag voor u klaar om u te adviseren in al uw financiële en verzekeringszaken!

We zijn voor u bereikbaar via: 0181-325545
info@vwadvies.nl


Henry
Henry van Willigen
Adviseur Hypotheken & Verzekeringen
henry@vwadvies.nl

Henry is uw adviseur voor hypotheken, bancaire zaken en verzekeringen.
Bianca
Bianca Gerritsen
Adviseur Hypotheken & Verzekeringen
bianca@vwadvies.nl

Bianca is uw adviseur voor hypotheken, bancaire zaken, verzekeringen en begeleider bij echtscheidingen.
Anke
Anke Adriaanse
Adviseur Hypotheken & Verzekeringen
anke@vwadvies.nl

Anke is uw adviseur voor hypotheken, bancaire zaken, verzekeringen en begeleider bij echtscheidingen.
Linda
Linda Vrijland - Elferink
Adviseur Particulier & Zakelijk
linda@vwadvies.nl


Linda is uw adviseur voor zowel particuliere als zakelijke verzekeringen.
Ivette
Ivette Caspers
Adviseur Particulier & Zakelijk
ivette@vwadvies.nl

Ivette is uw adviseur voor zowel particuliere als zakelijke verzekeringen.
Jerrel
Jerrel van der Zeeuw
Adviseur Particulier & Zakelijk
jerrel@vwadvies.nl

Jerrel is uw adviseur voor zowel particuliere als zakelijke verzekeringen.
Jan
Jan Akkermans
Adviseur Particulier & Zakelijk
Jan@vwadvies.nl

Jan is uw adviseur voor zowel particuliere als zakelijke verzekeringen.
Fabien
Fabien van Willigen
Adviseur Particulier
fabien@vwadvies.nl

Fabien is uw adviseur voor particuliere verzekeringen.
Carolina
Carolina Schruijer
Adviseur Particulier
carolina@vwadvies.nl

Carolina is uw adviseur voor particuliere verzekeringen.
Onno
Onno Teders
Adviseur Particulier & Zakelijk
onno@vwadvies.nl

Onno is uw adviseur voor zowel particuliere als zakelijke verzekeringen.
Carolina
Marjolein Jordaan
Administratie
marjolein@vwadvies.nl

Marjolein is uw contactpersoon voor administratieve zaken.
Plekje vrij!

Plekje vrij
Adviseur
henry@vwadvies.nl

Ben jij de expert in het geven van passend advies aan particuliere en/of zakelijke relaties? Op zoek naar een uitdaging, bel of mail dan vrijblijvend met ons voor een bakje koffie!
Maak een complete hypotheekbegroting
meer informatie
Hypotheek oversluiten. Wat levert dat op?
meer informatie
Hypotheekrente al vanaf: (Bekijk hier alle rentes)
meer informatie