Ons team

Onze deskundige, gespecialiseerde en enthousiaste professionals staan altijd en graag voor u klaar om u te adviseren in al uw financiële en verzekeringszaken!

We zijn voor u bereikbaar via: 0181 - 325 545
info@vwadvies.nl


Henry
Henry van Willigen
Adviseur Particulier & Zakelijk
henry@vwadvies.nl

Uw adviseur voor alle particuliere, zakelijke verzekeringen, bancaire zaken, hypotheken, aankoop- en verkoopmakelaar
Bianca
Bianca Gerritsen
Adviseur Hypotheken & Verzekeringen
bianca@vwadvies.nl

Uw allround verzekerings & hypotheekadviseur Begeleider echtscheidingen
Anke
Anke Adriaanse
Adviseur Hypotheken & Verzekeringen
anke@vwadvies.nl

Anke is expert in het geven van passend advies bij aankoop van uw woning, ontslag hoofdelijke aansprakelijkheid bij echtscheiding, maar ook bij complexe vragen over inkomens- en vermogensverzekeringen.
Linda
Linda Vrijland - Elferink
Adviseur Particulier & Zakelijk
linda@vwadvies.nl

Verzekeringsadviseur, uw contactpersoon bij vragen over particuliere en of zakelijke verzekeringen, schadebehandeling en daarnaast uw aankoop - verkoopmakelaar
Ivette
Ivette Caspers
Adviseur Particulier & Zakelijk
ivette@vwadvies.nl

Door haar deskundigheid en ruime ervaring kan zij u erg goed adviseren bij het aanpassen of aanvragen van uw schadeverzekeringen. Ivette is aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag.
Jerrel
Jerrel van der Zeeuw
Adviseur Particulier & Zakelijk
jerrel@vwadvies.nl

Jerrel is expert in het geven van passend advies bij zowel particuliere als zakelijke verzekeringen.
Jan
Jan Akkermans
Adviseur Particulier & Zakelijk
jan@vwadvies.nl

Jan is expert in het geven van passend advies aan zowel particuliere als zakelijke relaties.
Fabien
Fabien van Willigen
Adviseur
fabien@vwadvies.nl

Fabien is expert in het geven van passend advies aan particuliere relaties.
Dave
Dave Edwards
Administratie
dave@vwadvies.nl

Werkt al meer dan 17 jaar met volle tevredenheid bij Van Willigen !
Hij is onze spin in het web als als het gaat om administratieve vraagstukken en zorgt ervoor dat dit allemaal gladjes verloopt.

Plekje vrij
Plekje vrij
Adviseur
henry@vwadvies.nl

Ben jij de expert in het geven van passend advies aan particuliere en/of zakelijke relaties? Op zoek naar een uitdaging, bel of mail dan vrijblijvend met ons voor een bakje koffie!
Meer Keuzes
Onze reviews
Maak een complete hypotheekbegroting
meer informatie
Hypotheekrente nu al vanaf: (Bekijk hier alle rentes)
meer informatie
Wat is het voordeel van hypotheek oversluiten?
meer informatie